Hikaye odaklı gündelik oyunlar için Oyuncuların Seçimi olmak istiyoruz

Wooga'da oyuncularımız için eğlenceli deneyimler yaratmak istiyoruz. Onları, eylemlerinin hikayeyi ileriye götürdüğü heyecan verici dünyaların bir parçası olmaya teşvik etmek istiyoruz. Nihayetinde amacımız, hikaye odaklı gündelik oyunlar için oyuncuların tercihi olmak ve çalışırken ve oynarken neşe uyandırmaktır.

Bu biziz

Tüm Wooga'lar, bir şirket olarak başarımızı artırmada ve iş ve eğlencede ilham veren neşe kültürümüzü şekillendirmede önemli bir rol oynar. Hikaye odaklı gündelik oyunlara keskin bir şekilde odaklanmamız, onlara kattığımız mükemmel işçilik ve gerçekten işbirlikçi çalışma tarzımızla gurur duyuyoruz.

June'un Yolculuğu Eşya Bul

Her yeni bölümde, dünyanın çeşitli yerlerinde ortaya çıkan büyüleyici sırlar ve dramatik olayların dünyasına dalacaksınız. Bu eşsiz sanal dedektifte günlük kaygılardan bir mola verin ve araştırmaların, sırların ve sinsi entrikaların dünyasına dalın.

Popüler gizli nesne oyunu Pearl's Peril'in devamını keşfedin ve bugün June's Journey dünyasına dalın!

Pearl's Peril - öğeleri bulun

Başka hiçbir Gizli Nesne oyunu bu kadar muhteşem grafiklere sahip olamaz! Cazibe, gizem, romantizm ve macera dolu New York, Paris ve Polinezya sokakları sizi 30'ların büyüleyici atmosferine kaptıracak.

Gizli Epe - Gizli Nesneler

Enlightenment Paris'e yapacağınız bir gezi ile maceraya olan susuzluğunuzu ve tarihe olan tutkunuzu giderin. Sihirle örtülü efsanevi bir eşya olan gizemli Gümüş Kılıç'ı bulmak için güvenilir yardımcısı Paul de Gris'in yardımını alın. İpuçları bulmak için yüzlerce gizemli yeri keşfedin ve bu eski gizemi çözmek için yeni bulmacalar keşfedin.

Topluluğumuza Katılın!

İletişim kuruyoruz, oyun dünyasındaki en son haberleri ve yenilikleri paylaşıyoruz

Topluluğa katıl