EĞİTİM UYGULAMALARI
EBEVEYN TARAFINDAN YAPILMIŞTIR

Bini Bambini, çocuk eğitimi alanında 9 yıllık deneyime sahip dört ebeveyn tarafından 2012 yılında kurulmuştur. Şimdi, erken eğitime eğlence getirme fikrinden ilham alan tasarımcılar, sanatçılar, animatörler ve geliştiricilerden oluşan büyük bir ekip.

MİSYON

Öğrenme sevgisinin çocuklar için doğal olduğuna inanıyoruz. Çocukların eğitimine yönelik sıkıcı geleneksel yaklaşımı değiştirmek ve onların doğal meraklarını ve öğrenme zevklerini korumalarına yardımcı olmak istiyoruz.

Yeni yürümeye başlayan çocuklar için öğrenme oyunları çocuklar için okul öncesi oyunlar Oyun, bir çocuğun dünyayla etkileşim kurmasının ana yoludur. Oyun yaklaşımı kendisini en etkili olarak belirlemiştir. Herhangi bir çocuk, çocuk oyunları aracılığıyla hızla bilgi kazanır ve beceriler geliştirir. Okul öncesi çocuklar için eğitici oyunlar evrensel bir anahtardır dünyayı keşfetmek ve öğrenmek için.

Çocuklar için Bini alfabesi!

Sesli komutlar sayesinde 4 yaşından büyük çocuklar için alfabe bağımsız kullanıma uygundur. Yeni yürümeye başlayan çocuklar harfleri, telaffuzlarını ezberler ve bu da işitsel algıyı geliştirir. Super ABC'nin farklı yaşlar ve tercihler için farklı etkinlikleri vardır: 4 yaş için çocuk oyunları, 3 yaş için eğitici oyunlar, çocuklar için konuşma alfabesi ve çok daha fazlası. Harfleri öğreniyoruz, alfabeyi öğreniyoruz ve çok geçmeden büyüleyici karakterlerle birlikte hece hece okuyoruz.

Çocuklar için eğitici oyunlar Bulmacalar

Spelling Box ve çocuklar için dinozor oyunlarında bulmacaları çözün ve hecelemeyi öğrenin. Arsız harfleri yakalayarak, yapboz parçaları yapmak için kutularına koyarak ve ardından İngilizce bir kelimenin resmini ortaya çıkarmak için onları bir araya getirerek çocuğunuzun İngilizceye ilk adımlarını atmasına izin verin! Çocuklar 2 4 için ücretsiz eğitici oyunlar ve diğer bulmacalar, kelime dağarcığını genişletmeye yardımcı olur.

3-6 yaş arası çocuklar için eğitici oyunlar

Uygulama, işitsel algıyı geliştirmek ve doğru telaffuzu öğretmek için müzik ve sesli talimatlara sahiptir. Mantık ve hafıza geliştirme görevleri, yemek pişirme, çocuklar için sebze ve meyveler, alışveriş hikayeleri - 3 yaşındaki çocuklar için tüm eğitici oyunlar, kelimelerle farklı şekillerde etkileşime girmeye yardımcı olur.

Topluluğumuza Katılın!

İletişim kuruyoruz, oyun dünyasındaki en son haberleri ve yenilikleri paylaşıyoruz

Topluluğa katıl